A A A

Lista laureatów

Poniżej znajduje się lista laureatów w porządku alfabetycznym z podziałem na gimnazja, licea, technika i zasadnicze szkoły zawodowe.
Wyniki zostaną ogłoszone 7 czerwca 2017 r. o godz. 12.30 w siedzibie RODN "WOM" Katowice.

 

Lista laureatów (alfabetyczna) - gimnazjum

Nazwisko i imię ucznia Imię i nazwisko opiekuna ucznia Szkoła
Brzycki Kacper Ewa Socha Gimnazjum nr 4 w Żorach
Chmiel Aleksandra Iwona Pilc Gimnazjum w Brynku
Dajlidzienko Sonia Ewa Imiolczyk Gimnazjum nr 16 im. Marii Konopnickiej w Sosnowcu
Danielczyk Klaudia Dorota Chrobaszczyk Gimnazjum im. Jana III Sobieskiego nr 11 w Tychach
Dębski Mateusz Aleksandra Stefanik Salezjańskie Gimnazjum Ogólnokształcące w Świętochłowicach
Długajczyk Jakub Aleksandra Pietrus Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Śląskich w Mikołowie
Dyllong Marcin Beata Pietrek Gimnazjum w Pawonkowie ul. Szkolna 1
Gaca Anna Monika Tetłak-Zgajewska Gimnazjum w Ciścu
Kaczmarczyk Natalia Iwona Pilc Gimnazjum w Brynku
Kamińska Anna Iwona Pilc Gimnazjum w Brynku
Karcz Zuzanna Sławomira Dziewięcka Gimnazjum nr 25 w Sosnowcu
Kostur Paulina Monika Balczarek Gimnazjum im. Jana Pawła II w Świerklańcu
Łeppek Hanna Marcin Pogonowski Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Śląskich w Mikołowie
Madej Dominik Monika Dyląg Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. Orła Białego w Jaworznie
Matuszczyk Julia Monika Dyląg Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. Orła Białego w Jaworznie
Orłowska Zofia Marcin Pogonowski Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Śląskich w Mikołowie
Pisarek Mateusz Aleksandra Stefanik Salezjańskie Gimnazjum Ogólnokształcące w Świętochłowicach
Pogonowski Wojciech Jacek Gawliczek Gimnazjum nr 1 w Orzeszu
Psyk Dominika Beata Pietrek Gimnazjum w Pawonkowie ul. Szkolna 1
Rusiński Marcel Ewa Imiolczyk Gimnazjum nr 16 im. Marii Konopnickiej w Sosnowcu
Sadowski Mateusz Justyna Wrońska Gimnazjum w ZS-P w Żernicy
Siewior Jakub Renata Wilk Zespół szkół Nr 1 w Jaworznie
Skorta Julia Monika Dyląg Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi im. Orła Białego w Jaworznie
Smagacz Marta Aleksandra Stefanik Salezjańskie Gimnazjum Ogólnokształcące w Świętochłowicach
Sobota Emilia Aleksandra Pietrus Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Śląskich w Mikołowie
Sołtys Michał Grzegorz Koniczek I Społeczne Gimnazjum w Gliwicach
Sperlich Wiktoria Aleksandra Pietrus Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Śląskich w Mikołowie
Stanuch Szymon Renata Wilk Zespół szkół Nr 1 w Jaworznie
Wesołowski Piotr Ewa Socha Gimnazjum nr 4 w Żorach
Wichary Patrycja Beata Pietrek Gimnazjum w Pawonkowie ul. Szkolna 1
Wiorek Bartłomiej Sławomira Dziewięcka Gimnazjum nr 25 w Sosnowcu
Żur Wiktoria Ewa Imiolczyk Gimnazjum nr 16 im. Marii Konopnickiej w Sosnowcu

 

Lista laureatów (alfabetyczna) - liceum

Nazwisko i imię ucznia Imię i nazwisko opiekuna ucznia Szkoła
Gwóźdź Katarzyna Robert Kocjan III LO im. C.K. Norwida w Będzinie
Kamiński Maksymilian Ewa Góra I LO im. M. Kopernika w Żywcu
Kędra Dariusz Sławomira Dziewięcka IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Sosnowcu
Korlacka Klaudia Sławomira Dziewięcka IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Sosnowcu
Kucharski Adrian Robert Kocjan III LO im. C.K. Norwida w Będzinie
Kwaśna Natalia Ewa Góra I LO im. M. Kopernika w Żywcu
Litepło Sabina Robert Kocjan III LO im. C.K. Norwida w Będzinie
Łada Gabriela Dobrosława Mazur I LO im. W Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
Makowski Tomasz Dorota Majewska

I LO w ZSO nr 10 w Gliwicach

Pawliczek Olga Dorota Majewska I LO w ZSO nr 10 w Gliwicach
Pełka Kamil Dobrosława Mazur I LO im. W Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
Szafrańska Kinga Andrzej Ryczkiewicz I LO im. M. Kopernika w Żywcu
Szewczyk Paulina Małgorzata Sobczyk I LO im. W Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
Wawrzak Natalia Kamila Sokołowska-Sikora III LO im. Wł. Biegańskiego w Częstochowie

 

Lista laureatów (alfabetyczna) - technikum

Nazwisko i imię ucznia Imię i nazwisko opiekuna ucznia Szkoła
Janus Błażej Krzysztof Wolny Technikum nr 3 w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gliwicach
Jędrusik Weronika Paweł Janicki Technikum nr 6 w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach
Krajewski Adrian Paweł Janicki Technikum nr 6 w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach
Zelek Adam Marian Leśnik Technikum nr 3 w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku

 

Lista laureatów (alfabetyczna) - zasadnicza szkoła zawodowa

 

Nazwisko i imię ucznia Imię i nazwisko opiekuna ucznia Szkoła
Skwara Adrian Paweł Janicki Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 4 w Zespole Szkół Gastronomiczno–Hotelarskich w Tarnowskich Górach
Szeliga Jakub Paweł Janicki Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 4 w Zespole Szkół Gastronomiczno–Hotelarskich w Tarnowskich Górach