A A A

Laureaci

Poniżej znajduje się lista laureatów w porządku alfabetycznym.
Wyniki zostaną ogłoszone 12 czerwca 2018 r. o godz. 12.30 w siedzibie RODN "WOM" Katowice.

 

Lista laureatów (alfabetyczna)

 

Nazwisko i imię ucznia Imię i nazwisko opiekuna ucznia Szkoła
Cygoń Jakub Ewa Góra I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, 34-300 Żywiec, ul. J. Słowackiego 2
Dyja Piotr Grzegorz Drabik Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 3 w Katowicach ul. Grzegorzka 4, 40-312 Katowice
Franke Eryk Paweł Janicki Technikum nr 6 w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach
Gowin Konrad Ewa Góra I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika, 34-300 Żywiec, ul. J. Słowackiego 2
Jędrusik Weronika Paweł Janicki Technikum nr 6 w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach
Jurkowska Aleksandra Renata Wilk Szkoła Podstawowa nr 20, ul. Nauczycielska 20, 43-607 Jaworzno
Krajewski Adrian Paweł Janicki Technikum nr 6 w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach
Kukla Mikołaj Krzysztof Wolny Zespół Szkół Łączności, Technikum nr 3, ul. Warszawska 35 44-100 Gliwice
Makowski Tomasz Dorota Majewska I LO Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego, 44-100 Gliwice, ul. Zimnej Wody 8
Mastalerz Alina Kamila Sokołowska-Sikora Zespół Szkół im. Dra Władysława Biegańskiego w Częstochowie, ul. Dąbrowskiego 75
Mazur Jakub Izabela Andrejczyk Zespół Szkół nr 6, al. Piłsudskiego 10, 43-100 Tychy
Miłkowski Piotr Grzegorz Koniczek Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Gliwicach
Ochocka Małgorzata Krzysztof Wolny Zespół Szkół Łączności, Technikum nr 3, ul. Warszawska 35 44-100 Gliwice
Orłowska Zofia Marcin Pogonowski Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Śląskich w Mikołowie, ul. Konst. 3 Maja 20
Pachura Anna Dorota Majewska I LO Dwujęzyczne im. Edwarda Dembowskiego, 44-100 Gliwice, ul. Zimnej Wody 8
Pawełek Kacper Elżbieta Cholcha Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II, ul. Pukowca 5, 43-251 Pawłowice
Pisarek Mateusz Aleksandra Stefanik Salezjańskie Liceum „Don Bosko” w Świętochłowicach
Psyk Dominika Beata Pietrek Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Pawonkowie ul. Lubliniecka 16, 42-772 Pawonków
Pytel Natalia Paweł Janicki Technikum nr 6 w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach
Sadowski Mateusz Marek Trojan II Liceum Ogólnokształcące w Gliwicach
Siedlaczek Bettina Marian Leśnik Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku, Technikum nr 3
Skril Kamil Iwona Żukowska-Przytuła Szkoła Podstawowa nr 45 im. K. Makuszyńskiego, ul. Korczaka 11, 40-338 Katowice
Skwara Adrian Paweł Janicki Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 4 w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach
Sołtys Michał Grzegorz Koniczek I Szkoła Społeczna w Gliwicach
Sperlich Wiktoria Marcin Pogonowski Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Śląskich w Mikołowie, ul. Konst. 3 Maja 20
Szeglowski Kamil Ewa Socha Szkoła Podstawowa nr 17 im. Stanisława Ligonia w Żorach
Świętek Klara Iwona Pilc Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Tworogu , ul. Szkolna 15, 42-690 Tworóg
Werszner Jakub Krzysztof Wolny Zespół Szkół Łączności, Technikum nr 3, ul. Warszawska 35 44-100 Gliwice
Wesołowski Piotr Ewa Socha Szkoła Podstawowa nr 17 im. Stanisława Ligonia w Żorach
Widuch Mateusz Aleksandra Stefanik Salezjańskie Liceum „Don Bosko” w Świętochłowicach
Wojtas Magdalena Elżbieta Cholcha Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II, ul. Pukowca 5, 43-251 Pawłowice
Wróbel Marek Beata Pietrek Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Pawonkowie ul. Lubliniecka 16, 42-772 Pawonków
Zakłada Bartosz Izabela Andrejczyk Zespół Szkół nr 6, al. Piłsudskiego 10, 43-100 Tychy