Strict Standards: Non-static method FlatFiles::getInstance() should not be called statically in /home/users/kubajak/public_html/nce/index.php on line 32

Strict Standards: Non-static method TplParser::getInstance() should not be called statically in /home/users/kubajak/public_html/nce/index.php on line 33

Strict Standards: Non-static method Files::getInstance() should not be called statically in /home/users/kubajak/public_html/nce/index.php on line 36

Strict Standards: Non-static method FlatFiles::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/kubajak/public_html/nce/core/files.php on line 142

Strict Standards: Non-static method Pages::getInstance() should not be called statically in /home/users/kubajak/public_html/nce/index.php on line 37

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/users/kubajak/public_html/nce/libraries/Trash.php on line 96

Strict Standards: Non-static method TplParser::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/kubajak/public_html/nce/core/pages.php on line 47

Strict Standards: Non-static method TplParser::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/kubajak/public_html/nce/core/pages.php on line 47

Strict Standards: Non-static method TplParser::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/kubajak/public_html/nce/core/pages.php on line 47

Strict Standards: Non-static method TplParser::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/kubajak/public_html/nce/core/pages.php on line 86
Lista finalistów (2014/2015) - Niepubliczne Centrum Edukacji A. Kubajak
A A A

Lista finalistów (2014/2015)

Poniżej znajduje się lista finalistów w porządku alfabetycznym z podziałem na gimnazja, licea, technika i szkoły zawodowe.
Wyniki zostaną ogłoszone 14 maja 2015 r. o godz. 11.00 w siedzibie RODN "WOM" Katowice.

 

 

Gimnazja

Nazwisko i imię ucznia Szkoła
Albińska Martyna Gimnazjum Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Rybniku
Bielawa Elżbieta Gimnazjum nr 10 w Jaworznie
Bielawska Agnieszka Gimnazjum nr 11 w Tychach
Cincio Patryk Gimnazjum nr 4 w Żorach
Dudziak Arkadiusz Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi w Jaworznie
Fajkis Michał Gimnazjum nr 11 w Tychach
Gąsiorek Katarzyna Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Śląskich w Mikołowie
Haska Wojciech Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi w Jaworznie
Koźmin Julia Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi w Jaworznie
Krzak Emilia Gimnazjum nr 2 w Żorach
Marcinkowska Ludmiła Gimnazjum nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi i Oddziałami Dwujęzycznymi w Jaworznie
Marzec Alicja Gimnazjum w Brynku
Mikula Dawid Gimnazjum nr 4 w Żorach
Pastwa Alina Gimnazjum nr 4 w Żorach
Piosek Grzegorz Gimnazjum w Pawonkowie
Piszczek Klaudia Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Śląskich w Mikołowie
Rak Agnieszka Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Śląskich w Mikołowie
Rauba Filip Gimnazjum nr 16 w Sosnowcu
Steuer Dominika Gimnazjum w Żernicy
Wojaczek Karolina Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Śląskich w Mikołowie

 

 

Liceum ogólnokształcące

Nazwisko i imię ucznia Szkoła
Biegun Marcin Salezjańskie Liceum w Świętochłowicach
Bochentyn Bartosz I Liceum Ogólnokształcące w Rybniku
Bocheńska Karolina I Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
Dębińska Dominika III Liceum Ogólnokształcące w Katowicach
Grudzińska Alicja I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Częstochowie
Gryszko Konrad I Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
Hankus Magdalena I Liceum Ogólnokształcące w Żywcu
Jagodzińska Weronika Salezjańskie Liceum w Świętochłowicach
Januszewska Maria III Liceum Ogólnokształcące w Katowicach
Kolarczyk Sebastian II Liceum Ogólnokształcące im. rtm. Witolda Pileckiego w Mikołowie
Krzak Wiktoria I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Częstochowie
Kulak Patrycja I Liceum Ogólnokształcące im. J. Słowackiego w Częstochowie
Meghaichi Miriam Liceum Sióstr Urszulanek Unii Rzymskiej w Rybniku
Morys Anna II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Konopnickiej w Katowicach
Ogrodowczyk Zofia Salezjańskie Liceum w Świętochłowicach
Ozga Konrad I Liceum Ogólnokształcące im. W. Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
Sikora Jakub III Liceum Ogólnokształcące w Katowicach
Wasiłek Radosław Liceum Ogólnokształcące ZSO nr 14 w Gliwicach
Zalewska Klaudia VI Liceum Ogólnokształcące w Sosnowcu

 

 

Technikum

Nazwisko i imię ucznia Szkoła
Cendlewska Karolina ZCKOiZ w Zabrzu
Czajkowski Marcin Technikum nr 6 w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach
Górak Kamil Technikum nr 4 w Sosnowcu
Jasiński Andrzej Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku
Krawczyk Marek Zespołu Szkół nr 6 w Tychach
Musiał Klaudia Technikum nr 6 w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach
Sobala Agnieszka Technikum nr 6 w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach
Tołwiński Kamil Zespołu Szkół Technicznych w Rybniku
Trela Gracjan Technikum nr 4 w Sosnowcu
Widłok Emil Zespołu Szkół nr 6 w Tychach
Wojakowska Klaudia Zespołu Szkół nr 6 w Tychach

 

Zasadnicza Szkoła Zawodowa

Nazwisko i imię ucznia Szkoła
Grabowski Jacek Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 2 w Knurowie
Łuków Bartosz Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 2 w Sosnowcu
Wojciechowski Michał Zasadniczej Szkoły Zawodowej nr 4 w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach