Strict Standards: Non-static method FlatFiles::getInstance() should not be called statically in /home/users/kubajak/public_html/nce/index.php on line 32

Strict Standards: Non-static method TplParser::getInstance() should not be called statically in /home/users/kubajak/public_html/nce/index.php on line 33

Strict Standards: Non-static method Files::getInstance() should not be called statically in /home/users/kubajak/public_html/nce/index.php on line 36

Strict Standards: Non-static method FlatFiles::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/kubajak/public_html/nce/core/files.php on line 142

Strict Standards: Non-static method Pages::getInstance() should not be called statically in /home/users/kubajak/public_html/nce/index.php on line 37

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/users/kubajak/public_html/nce/libraries/Trash.php on line 96

Strict Standards: Non-static method TplParser::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/kubajak/public_html/nce/core/pages.php on line 47

Strict Standards: Non-static method TplParser::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/kubajak/public_html/nce/core/pages.php on line 47

Strict Standards: Non-static method TplParser::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/kubajak/public_html/nce/core/pages.php on line 47

Strict Standards: Non-static method TplParser::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/kubajak/public_html/nce/core/pages.php on line 86
Lista laureatów (2012/2013) - Niepubliczne Centrum Edukacji A. Kubajak
A A A

Lista laureatów (2012/2013)

Poniżej znajduje się lista laureatów w porządku alfabetycznym z podziałem na gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.
Wyniki zostaną ogłoszone 29 kwietnia 2013 r. o godz. 12.00 w siedzibie RODN "WOM" Katowice.

 

Lista lauretów - gimnazjum
Nazwisko i imię uczniaImię i nazwisko opiekuna uczniaSzkoła
Antosiewicz Jakub Elżbieta Rudzka Gimnazjum nr 16 w Sosnowcu
Badura Nina Monika Balczarek Gimnazjum w Świerklańcu
Bargieł Elżbieta Ilona Burdzik Gimnazjum nr 8 im. Ks. Franciszka Blachnickiego w Jastrzębiu-Zdroju
Bętkowski Mateusz Elżbieta Jazowska, Monika Dyląg Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jaworznie – Gimnazjum
Białas Magdalena Urszula Warmuz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wojkowicach Kościelnych – Gimnazjum
Błażejewski Jakub Renata Wilk Gimnazjum nr 10 w Jaworznie – Byczyna
Broy Katarzyna Ewa Roter Gimnazjum nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Żorach
Buła Marta Alina Bielska Zespół Szkół Sportowych Sportowe Gimnazjum nr 9 w Tychach
Bużko Przemysław Monika Tetłak-Zgajewska Gimnazjum w Ciścu, Węgierska Górka
Dębińska Dominika Elżbieta Rudzka Gimnazjum nr 16 w Sosnowcu
Dyląg Adrian Elżbieta Jazowska Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jaworznie – Gimnazjum
Faryna Anna Ewa Socha Gimnazjum nr 4 w Żorach
Filipczyk Patryk Urszula Warmuz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wojkowicach Kościelnych – Gimnazjum
Jała Jakub Ewa Socha Gimnazjum nr 4 w Żorach
Jaworski Michał Marcin Pogonowski Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Śląskich w Mikołowie
Karaszewska Julia Ewa Socha Gimnazjum nr 4 w Żorach
Korbel Karolina Barbara Smolorz Gimnazjum nr 8 w Tychach
Koźmin Magdalena Renata Wilk Gimnazjum nr 10 w Jaworznie – Byczyna
Król Beata Ilona Burdzik Gimnazjum nr 8 im. Ks. Franciszka Blachnickiego w Jastrzębiu-Zdroju
Krzysztofek Kacper Monika Tetłak-Zgajewska Gimnazjum w Ciścu, Węgierska Górka
Łukaszek Alicja Grzegorz Koniczek I Szkoła Społeczna w Gliwicach, Gimnazjum
Makefka Marcin Monika Balczarek Gimnazjum w Świerklańcu
Morońska Anita Ewa Roter Gimnazjum nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Żorach
Morys Anna Aleksandra Pietrus Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Śląskich w Mikołowie
Nowak Piotr Elżbieta Jazwoska, Monika Dyląg Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jaworznie – Gimnazjum
Orszulik Maria Ewa Roter Gimnazjum nr 2 im. Wojciecha Korfantego w Żorach
Pasternak Paulina Alina Bielska Zespół Szkół Sportowych Sportowe Gimnazjum nr 9 w Tychach
Raczek Paweł Szczepan Dyrka Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Sosnowcu – Gimnazjum nr 11
Ryzińska Agnieszka Urszula Warmuz Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wojkowicach Kościelnych – Gimnazjum
Sitko Natalia Dorota Chrobaszczyk Gimnazjum nr 11 w Tychach
Widera Małgorzata Monika Balczarek Gimnazjum w Świerklańcu
Zalewska Klaudia Elżbieta Rudzka Gimnazjum nr 16 w Sosnowcu
Związek Jan Marcin Pogonowski Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Śląskich w Mikołowie
Związek Maria Marcin Pogonowski Gimnazjum nr 1 im. Powstańców Śląskich w Mikołowie

 

 

Lista lauretów - szkoły ponadgimnazjalne
Nazwisko i imię uczniaImię i nazwisko opiekuna uczniaSzkoła
Bekus Błażej Małgorzata Kaim I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie
Bończyk Patrycja Anna Białek I Liceum Ogólnokształcące im Karola Miarki w Mikołowie
Demkowicz Dominika Jarosław Sobaszek VI LO im. J. Korczaka w Sosnowcu
Foltyn Małgorzata Jarosław Sobaszek VI LO im. J. Korczaka w Sosnowcu
Furgalska Patrycja Jolanta Wadas Zespół Szkół im. JP II w Sławkowie – Liceum
Gryszko Konrad Dobrosława Mazur I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
Grzesik Alicja Rafał Morawiec Zespół Szkół im. Powstańców Śląskich w Rybniku – I Liceum Ogólnokształcące
Hajduk Karol Małgorzata Kaim I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie
Jagodzińska Weronika Aleksandra Stefanik Salezjański Zespół Szkół Publicznych „Don Bosko” w Świętochłowicach
Janusek Patrycja Grzegorz Koniczek Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Gliwicach
Kamienowska Marta Jarosław Sobaszek IV LO im. J. Korczaka w Sosnowcu
Kaźmirska Monika Paweł Janicki Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach – Technikum nr 6
Kostoń Dawid Marek Gawlik Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Chorzowie
Krotowski Adam Ryszard Musioł Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie
Kuświk Ewelina Szczepan Dyrka Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Sosnowcu – I Liceum Ogólnokształcące
Lipka Aleksandra Szczepan Dyrka Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Sosnowcu – I Liceum Ogólnokształcące
Łosoś Monika Grzegorz Koniczek Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 14 w Gliwicach
Majer Robert Małgorzata Bal Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Tarnowskich Górach Technikum nr 4
Małek Klaudia Joanna Machowska II Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Górniczej
Michalska Sylwia Anna Białek I Liceum Ogólnokształcące im Karola Miarki w Mikołowie
Miedzińska Klaudia Małgorzata Sobczyk I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
Mizerska Agnieszka Robert Kocjan III Liceum Ogólnokształcące w Będzinie
Mormus Monika Elżbieta Kędzia – Rybicka Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego w Zabrzu – Technikum
Musiał Klaudia Paweł Janicki Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach – Technikum nr 6
Naprawca Monika Joanna Machowska II Liceum Ogólnokształcące w Dąbrowie Górniczej
Oczko Anna Ewa Góra I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Żywcu
Ogiołda Małgorzata Paweł Janicki Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Tarnowskich Górach – Technikum nr 6
Ozga Konrad Małgorzata Sobczyk I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
Paszowski Przemysław Robert Kocjan III Liceum Ogólnokształcące w Będzinie
Pękala Patrycja Małgorzata Sobczyk I Liceum Ogólnokształcące im. Waleriana Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
Piotrowska Joanna Agnieszka Chwastek Zespół Szkół im. JP II w Sławkowie – Liceum
Pokusa Faustyna Ewa Góra I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Żywcu
Rossa Rachel Elżbieta Kędzia – Rybicka Zabrzańskie Centrum Kształcenia Ogólnego i Zawodowego w Zabrzu – Technikum
Siedlecka Magdalena Szczepan Dyrka Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Sosnowcu – I Liceum Ogólnokształcące
Sołtysek Weronika Izabela Dzięciołowska Liceum Ogólnokształcące im. Stefanii Sempołowskiej w Tarnowskich Górach
Sroka Paweł Durczyński Łukasz III LO im. Adama Mickiewicza w Katowicach
Suchy Paweł Dorota Siwik VI Liceum Ogólnokształcące im. Armii Krajowej w Bielsku-Białej
Węglorz Mateusz Rafał Morawiec Zespół Szkół im. Powstańców Śląskich w Rybniku – I Liceum Ogólnokształcące
Wójcik Natalia Robert Kocjan III Liceum Ogólnokształcące w Będzinie
Zuziak Izabela Ewa Góra I Liceum Ogólnokształcące im. M. Kopernika w Żywcu
Zyzik Izabela Małgorzata Kaim I Liceum Ogólnokształcące im. Juliusza Słowackiego w Częstochowie