Strict Standards: Non-static method FlatFiles::getInstance() should not be called statically in /home/users/kubajak/public_html/nce/index.php on line 32

Strict Standards: Non-static method TplParser::getInstance() should not be called statically in /home/users/kubajak/public_html/nce/index.php on line 33

Strict Standards: Non-static method Files::getInstance() should not be called statically in /home/users/kubajak/public_html/nce/index.php on line 36

Strict Standards: Non-static method FlatFiles::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/kubajak/public_html/nce/core/files.php on line 142

Strict Standards: Non-static method Pages::getInstance() should not be called statically in /home/users/kubajak/public_html/nce/index.php on line 37

Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/users/kubajak/public_html/nce/libraries/Trash.php on line 96

Strict Standards: Non-static method TplParser::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/kubajak/public_html/nce/core/pages.php on line 47

Strict Standards: Non-static method TplParser::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/kubajak/public_html/nce/core/pages.php on line 47

Strict Standards: Non-static method TplParser::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/kubajak/public_html/nce/core/pages.php on line 47

Strict Standards: Non-static method TplParser::getInstance() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /home/users/kubajak/public_html/nce/core/pages.php on line 86
Lista laureatów (2015/2016) - Niepubliczne Centrum Edukacji A. Kubajak
A A A

Lista laureatów (2015/2016)

Poniżej znajduje się lista laureatów w porządku alfabetycznym z podziałem na gimnazja, licea, technika i zasadnicze szkoły zawodowe.
Wyniki zostaną ogłoszone 13 czerwca 2016 r. o godz. 11.00 w siedzibie RODN "WOM" Katowice.

 

Lista luareatów (alfabetyczna) - gimnazjum

 

Nazwisko
i imię ucznia
Imię i nazwisko
opiekuna ucznia
Szkoła
Gąsiorek Katarzyna Marcin Pogonowski Gimnazjum nr 1 w Mikołowie
Hadziński Tomasz Elżbieta Rudzka Gimnazjum Nr 16 w Sosnowcu
Haska Wojciech Monika Dyląg Gimnazjum nr 4 w Jaworznie
Kappel Zuzanna Ewa Socha Gimnazjum nr 4 w Żorach
Koźmin Julia Monika Dyląg Gimnazjum nr 4 w Jaworznie
Łuka Marta Dorota Chrobaszczyk Gimnazjum nr 11 w Tychach
Piosek Grzegorz Beata Pietrek Gimnazjum w Pawonkowie
Piszczek Klaudia Marcin Pogonowski Gimnazjum nr 1 w Mikołowie
Psyk Dominika Beata Pietrek Gimnazjum w Pawonkowie
Sanecka Krystyna Marcin Pogonowski Gimnazjum nr 1 w Mikołowie
Siewior Jakub Renata Wilk Zespół szkół nr 1 w Jaworznie
Słupik Jakub Alina Bielska ZSS Gimnazjum nr 9 w Tychach
Smagacz Marta Aleksandra Stefanik Salezjańskie gimnazjum w Świętochłowicach
Spek Justyna Marcin Pogonowski Gimnazjum nr 1 w Mikołowie
Steuer Dominika Genowefa Suchecka Gimnazjum w ZS-P w Żernicy
Szeglowski Kamil Ewa Socha Gimnazjum nr 4 w Żorach
Wesołowski Piotr Ewa Socha Gimnazjum nr 4 w Żorach

 

Lista luareatów (alfabetyczna) - liceum

Nazwisko
i imię ucznia
Imię i nazwisko
opiekuna ucznia
Szkoła
Biegun Marcin Aleksandra Stefanik Salezjańskie LO w Świętochłowicach
Cieplińska Patrycja Maria Lekki LO im. prof. Zbigniewa Religi w Gilowicach
Gwóźdź Katarzyna Robert Kocjan III LO im. C.K. Norwida w Będzinie
Janus Oliwia Małgorzata Sobczyk I LO im. W Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
Kania Paulina Franciszek Szweda Liceum Sióstr Urszulanek w Rybniku
Knapik Milena Aneta Kempa-Bańka LO im. Jana Pawła II w Siewierzu
Kozik Olga Maria Lekki LO im. prof. Zbigniewa Religi w Gilowicach
Krzak Sandra Maria Lekki LO im. prof. Zbigniewa Religi w Gilowicach
Kucharski Adrian Robert Kocjan III LO im. C.K. Norwida w Będzinie
Kulak Patrycja Sławomir Maślikowski
I LO im. J. Słowackiego w Częstochowie
Kwiecień Łukasz Aleksandra Stefanik Salezjańskie LO w Świętochłowicach
Litepło Sabina Robert Kocjan III LO im. C.K. Norwida w Będzinie
Majchrzak Aleksandra Dobrosława Mazur
I LO im. W Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
Matura Weronika Małgorzata Sobczyk I LO im. W Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
Mrowiec Wojciech Ewa Góra I LO im. M. Kopernika w Żywcu
Rzepecka Zuzanna Małgorzata Sobczyk I LO im. W Łukasińskiego w Dąbrowie Górniczej
Tuzimek Dominika Grzegorz Koniczek ZSO nr 14 w Gliwicach – LO
Wawrzak Natalia Kamila Sokołowska-Sikora Zespół Szkół im. Wł. Biegańskiego w Częstochowie

 

Lista luareatów (alfabetyczna) - technikum

 

Nazwisko
i imię ucznia
Imię i nazwisko
opiekuna ucznia
Szkoła
Czarna Aneta Paweł Janicki Technikum nr 6 w Zespole Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich w Tarnowskich Górach
Franke Eryk Paweł Janicki Technikum nr 6 w Zespole Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich w Tarnowskich Górach
Górak Kamil Rafał Krążek Technikum nr 4 Transportowe w Sosnowcu
Holewa Michał Paweł Janicki Technikum nr 6 w Zespole Szkół Gastronomiczno - Hotelarskich w Tarnowskich Górach
Janus Błażej Krzysztof Wolny Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Gliwicach
Jasiński Andrzej Marian Leśnik Zespół Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku
Wyrzgoł Paweł Marek Gawlik Zespół Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 4 w Chorzowie

 

Lista luareatów (alfabetyczna) - zespół szkół zawodowych

 

Nazwisko
i imię ucznia
Imię i nazwisko
opiekuna ucznia
Szkoła
Grochal Przemysław Ryszard Musioł Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie
Hajbura Mateusz Ryszard Musioł Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Knurowie
Pomykała Wojciech Paweł Janicki Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 4 w ZSG-H w Tarnowskich Górach
Szeliga Jakub Paweł Janicki Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 4 w ZSG-H w Tarnowskich Górach